Бесплатные шаблоны тут: Шаблоны Joomla. Объективы для Sony Alpha - Объективы Minolta и Sony.

Чорнобиль 1986-2021

Фото: Співробітники Інституту на ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. 1986 рік.

У 1986 році учені Інституту брали безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Розробили і впровадили ряд ефективних технологічних процесів дезактивації техніки, ґрунту, живих істот тощо. Було створено оперативну групу при Президії НАН України з дезактивації та штабу НАН України у м.Чорнобиль, де проводилися організаційні заходи із захисту населення від радіаційного опромінення.

Аварія призвела до забруднення великих територій України та інших країн радіоактивним паливом і продуктами його розкладання, що зумовило реальну загрозу радіоактивного забруднення джерел водопостачання для великої кількості населення земної кулі на тривалий період.

В Інституті було проведено великий обсяг досліджень радіонуклідного складу різних водних об’єктів навколишнього середовища, визначено основні шляхи знешкодження найбільш токсичних радіонуклідів, таких як Cs-137, Sr-90, Pu-239, Аm-241 та ін., за допомогою різноманітних сучасних методів водоочищення. Запропоновані технології було використано при розробленні методів захисту питної води від радіоактивних забруднень на водогонах Дніпровського басейну; для очищення вод пунктів санітарної обробки транспорту в 30-кілометровій зоні Чорнобильської АЕС; при дезактивації радіоактивно забрудненої техніки, обладнання.

Воді була дана чарівна влада стати соком життя на Землі

Леонардо Да Вінчі

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України
Адреса: бул. Академіка Вернадського, 42, Київ, 03142, Україна
Телефон: (044) 424 0196
Факс: (044) 423 8224
Веб-сайт:  www.iccwc.org.ua
Електронна пошта: honch@iccwc.kiev.ua
Ми у 

Створено на HTML5 та CSS3
Всі права захищені © 2020 iccwc.org.ua