Demo

Українців повільно вбиває вода з кранів

Так вважають науковці — хіміки та медики. Щоб привернути увагу держави до насущної проблеми ті навіть хочуть звернутися до ради національної безпеки та оборони з вимогою переглянути норми щодо питної води та водопостачання.

Стовпи української науки сьогодні танком переїхали вітчизняні водогони, ще й пляшкову воду зачепили. Чи не усе, що п’ють українці, академік В’ячеслав Гончарук, за воду не вважає, бо там, з його слів, тільки отрута. Дослідження підпорядкованого йому інституту колоїдної хімії та хімії води показують: заліза у воді з кранів забагато. Виявили навіть алюміній, чого взагалі не повинно бути.

Читати далі

Установка «Вега» для отримання високоякісної питної води (рос.)

Владислав Гончарук со своим детищем — установкой «Вега» для получения высококачественной питьевой воды.

Мы должны жить 120—130 лет. Именно такой отрезок времени, утверждают ученые, заложен в генетическую программу клетки. Украинцы живут в среднем 67,5 года, а на «здоровую жизнь» приходится еще меньше — только 55 лет. Одна из самых весомых причин, укорачивающая наш возраст, — недостаточное качество питьевой воды.

Читати далі

Краще пити воду з Дніпра, ніж з крана

Перевірено: такі слова, сказані випадковою людиною, викликають скептичну посмішку. Однак ця фраза належить академіку НАНУ Владиславу Гончаруку, автору самого передового в світі підходу до оцінки безпеки води, а також - національного стандарту питної води. Почувши її, ми вирушили на зустріч з Владиславом Володимировичем - з'ясовувати, що він мав на увазі, роблячи сенсаційну заяву.

Читати далі

Воді була дана чарівна влада стати соком життя на Землі

Леонардо Да Вінчі

 


 
Адреса: бул.Академіка Вернадського,42
Київ, 03142, Україна
 
Телефон:  044 424 0196
 
Веб-сайт: www.iccwc.org.ua

Електронна пошта: honch@iccwc.kiev.ua

 


 
 
 
 
 

Створено на HTML5 та CSS3
Всі права захищені © 2018 iccwc.org.ua