Бесплатные шаблоны тут: Шаблоны Joomla. Объективы для Sony Alpha - Объективы Minolta и Sony.

Про інститут

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Інститут колоїдної хімії та хімії води АН УРСР був створений у 1968 році на базі відділення хімії та технології води та ряду підрозділів Інституту загальної та неорганічної хімії АН УРСР. В 1975р. з Інституту загальної та неорганічної хімії АН УРСР до складу Інституту КХХВ був переведений відділ "аналітичної хімії".

Директорами Інституту були: академік Ф.Д. Овчаренко (1968 р.), член-кореспондент АН УРСР О.Д. Куриленко (1968-1975 рр.) та академік А.Т. Пилипенко (1975-1988 рр.). З 1988 року Інститут очолює академік НАН України В.В. Гончарук.

В 1980 році Інституту присвоєне ім'я фундатора вітчизняної колоїдної хімії академіка А.В. Думанського.
Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського Національної Академії наук України є єдиною в країні і країнах СНД академічною установою, діяльність якої цілком і повністю пов'язана з комплексним вирішенням всіх аспектів хімії та технології води, колоїдної та аналітичної хімії.

Вчені інституту зробили значний внесок в скарбницю світової та вітчизняної науки. Широко відомі роботи академіка Л.А. Кульського в галузі хімії та технології води, академіка А.Т. Пилипенка в галузі аналітичної хімії, академіка Ф.Д. Овчаренка з теорії ліофільності природних дисперсних мінералів.

Роботи співробітників Інституту були неодноразово відзначені Державними преміями   УРСР, СРСР, України, преміями Ради Міністрів СРСР, Кабміну України та імені видатних вчених Національної Академії наук України.

Воді була дана чарівна влада стати соком життя на Землі

Леонардо Да Вінчі

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України
Адреса: бул. Академіка Вернадського, 42, Київ, 03142, Україна
Телефон: (044) 424 0196
Факс: (044) 423 8224
Веб-сайт:  www.iccwc.org.ua
Електронна пошта: honch@iccwc.kiev.ua
Ми у 

Створено на HTML5 та CSS3
Всі права захищені © 2020 iccwc.org.ua