Бесплатные шаблоны тут: Шаблоны Joomla. Объективы для Sony Alpha - Объективы Minolta и Sony.

Наукова бібліотека

Бібліотека Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського
НАН України

Заснована 1968 р. як бібліотека інституту колоїдної хімії АН УРСР. Від 1980 р. – бібліотека Інституту колоїдної хімії і хімії води ім. А.В. Думанського АН УРСР.

Бібліотека є основним інформаційним та науково-допоміжним підрозділом в організації та сприянні творчій науково-дослідницької діяльності колективу інституту. Формує та зберігає бібліотечний фонд для забезпечення довідково-бібліографічних та інформаційних запитів читачів: науковців, науково-технічних працівників, інженерів, аспірантів.

Загальний фонд бібліотеки на кінець 2016 р. нараховує 104835 тис. примірників (33 тис. примірників іноземних видань). Книг – 20 тис. примірників (835 примірників іноземних).Періодичних видань – 47700 тис. примірників.

Бібліотека інституту багатогалузева. У фонді представлена література з питань колоїдної хімії, загальної, органічної, неорганічної, аналітичної та фізичної хімії, геохімії, фізики, математики, охорони природи, екології, хімії та технології води. Є базовою для бібліотек наукових установ НАН України з питань екології, водопідготовки та водоочищення.
У фонді бібліотеки зберігається ряд комплектів періодичних видань. Зокрема: «Коллоидный журнал» та «J. Colloid. & Interface Science» - єдині в Україні, повний комплект журналу Інституту «Химия и технология воды» та ряд інших.

Обслуговування

Абонемент, читальний зал, МБА. До послуг читачів каталоги (алфавітний та систематичний), картотеки (праць співробітників інституту та ін.); довідково-бібліографічні видання. Створюються «Електронні Каталоги» (книг, авторефератів, дисертацій та праць співробітників інституту).
 

 
 

Воді була дана чарівна влада стати соком життя на Землі

Леонардо Да Вінчі

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України
Адреса: бул. Академіка Вернадського, 42, Київ, 03142, Україна
Телефон: (044) 424 0196
Факс: (044) 423 8224
Веб-сайт:  www.iccwc.org.ua
Електронна пошта: honch@iccwc.kiev.ua
Ми у 

Створено на HTML5 та CSS3
Всі права захищені © 2020 iccwc.org.ua