Темные воды

Газета 2000

№12 (900) 22 — 28 марта 2019 г.

https://www.2000.ua/v-nomere/forum/ukraina/temnye-vody.htm

Если прорвет дамбу Киевского моря, и столицу, и всю Украину ждут события похуже Чернобыля, т. к. на дне водохранилища до сих пор лежат тонны дисперсных продуктов взрыва на ЧАЭС

Жидкость из крана содержит супертоксиканты и годится только для технических нужд

Почему водопроводную воду пить категорически нельзя, чем вредна дистиллированная вода, какую опасность таят в себе воды Киевского водохранилища и зачем в столице создали систему бюветов, рассказывает академик НАНУ, директор Института коллоидной химии и химии воды Владислав ГОНЧАРУК.

Читати далі

Вода в київських кранах містить токсичні речовини і годиться тільки для миття підлог

«Вода в киевских кранах содержит токсичные вещества и годитсятолько для мытья полов»

В свете упадочного состояния водопроводной системы по стране, СНБО решил обеспечивать украинцев питьевой водой с помощью бюветов.

После сложной зимы и ужасного состояния воды в столичных реках, все жители Киева задаются одним вопросом: «Можно ли пить воду из-под крана?». Власти заверяют, что можно, специалисты предупреждают – что в воде содержаться опасные токсины. Какой выход из ситуации «Комсомолке» рассказал директор Института коллоидной химии и химии воды имени Думанского НАН Украины Владиславом Гончаруком.

Читати далі

Співрозмовник «Світу» Владислав ГОНЧАРУК

Академік НАН України Владислав Гончарук:  «Свою місію на Землі я бачу у втіленні мрії присвятити себе пізнанню всесвіту і відкрити принципово нові знання про речовину життя – воду»

Учені переконують: люди повинні жити 120-130 років. Саме цей відрізок часу закладено в генетичну програму клітини. Українці в середньому живуть 67,5 року (61,7 – чоловіки і 73,4 – жінки), а їхнє «здорове життя» складає ще менше - лише 55 років. Однією з найвагоміших причин його малої тривалості, попри екологію, стреси, негативні звички, є недостатня якість питної води.

Читати далі

Хімія води

Наявність питної води — це необхідна умова існування людини. Однак сьогодні, за даними ООН, 800 млн. жителів різних країн не мають доступу до такої води, а ще більша кількість людей не можуть забезпечити свої водні потреби. З огляду на цю глобальну проблему ООН задекларувала 2005-2015 роки як Міжнародне десятиліття дій «Вода для життя».

Читати далі

Термін зберігання питної води - як у молока

Бювети, а також артезіанські свердловини на сьогоднішній день кращі джерела питної води.

Визначити якість води на смак неможливо. І нам, простим споживачам, вже точно самостійно не розібратися в тому, яку воду можна сміливо пити, а яка придатна лише для прання та миття посуду. На допомогу приходить наука, а точніше, науки: хімія, фізика, біологія. Академік Національної академії наук, директор Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України Владислав ГОНЧАРУК ось уже понад 40 років вивчає воду. На його рахунку більше 100 запатентованих винаходів, завдяки яким тисячі українців отримали доступ до генетично безпечної питної води. Його відкриття - надбання світової науки. Вода розкрила багато своїх таємниць українському вченому. І деякими з них він поділився з «Вісником».

Читати далі

Воді була дана чарівна влада стати соком життя на Землі

Леонардо Да Вінчі

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України
Адреса: бул. Академіка Вернадського, 42, Київ, 03142, Україна
Телефон: (044) 424 0196
Факс: (044) 423 8224
Веб-сайт:  www.iccwc.org.ua
Електронна пошта: honch@iccwc.kiev.ua
Ми у 

Створено на HTML5 та CSS3
Всі права захищені © 2019 iccwc.org.ua