Demo

Інтерв'ю «Комсомолці» Владислава Гончарука (рос.)

В свете упадочного состояния водопроводной системы по стране, СНБО решил обеспечивать украинцев питьевой водой с помощью бюветов.

После сложной зимы и ужасного состояния воды в столичных реках, все жители Киева задаются одним вопросом: «Можно ли пить воду из-под крана?». Власти заверяют, что можно, специалисты предупреждают – что в воде содержаться опасные токсины. Какой выход из ситуации «Комсомолке» рассказал директор Института коллоидной химии и химии воды имени Думанского НАН Украины Владиславом Гончаруком.

Читати далі

Співрозмовник «Світу» Владислав ГОНЧАРУК

Академік НАН України Владислав Гончарук:  «Свою місію на Землі я бачу у втіленні мрії присвятити себе пізнанню всесвіту і відкрити принципово нові знання про речовину життя – воду»

Учені переконують: люди повинні жити 120-130 років. Саме цей відрізок часу закладено в генетичну програму клітини. Українці в середньому живуть 67,5 року (61,7 – чоловіки і 73,4 – жінки), а їхнє «здорове життя» складає ще менше - лише 55 років. Однією з найвагоміших причин його малої тривалості, попри екологію, стреси, негативні звички, є недостатня якість питної води.

Щоб визначити оптимальну воду для вживання, науковці всього світу продовжують вивчення цієї найбільш загадкової речовини на Землі. Понад 30 років її досліджує академік НАН України, академік-секретар Відділення хімії НАН України, директор Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А. В. Думанського НАН України Владислав ГОНЧАРУК. Сьогодні він – співрозмовник «Світу».

Читати далі

Хімія води

Наявність питної води — це необхідна умова існування людини. Однак сьогодні, за даними ООН, 800 млн. жителів різних країн не мають доступу до такої води, а ще більша кількість людей не можуть забезпечити свої водні потреби. З огляду на цю глобальну проблему ООН задекларувала 2005-2015 роки як Міжнародне десятиліття дій «Вода для життя».

Україна, незважаючи на наявність великих рік, вважається водонезабезпеченою, оскільки об’єм річних стоків не перевищує 1,5 тис. кубометрів на людину. У середньоводні роки на кожного українця припадає близько 1,09 тис. кубометрів, а в посушливі — 0,62 тис. кубометрів води. Централізоване водопостачання доступне 65% населення, причому в містах — 83%, а в сільській місцевості — лише 26% жителів. Колодязною водою користуються близько 11 млн. чоловік.

Читати далі

Інтерв'ю з академіком НАН Владиславом Гончаруком

Визначити якість води на смак неможливо. І нам, простим споживачам, вже точно самостійно не розібратися в тому, яку воду можна сміливо пити, а яка придатна лише для прання та миття посуду. На допомогу приходить наука, а точніше, науки: хімія, фізика, біологія. Академік Національної академії наук, директор Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України Владислав ГОНЧАРУК ось уже понад 40 років вивчає воду. На його рахунку більше 100 запатентованих винаходів, завдяки яким тисячі українців отримали доступ до генетично безпечної питної води. Його відкриття - надбання світової науки. Вода розкрила багато своїх таємниць українському вченому. І деякими з них він поділився з «Вісником».

Читати далі

Воді була дана чарівна влада стати соком життя на Землі

Леонардо Да Вінчі

 


 
Адреса: бул.Академіка Вернадського,42
Київ, 03142, Україна
 
Телефон:  044 424 0196
 
Веб-сайт: www.iccwc.org.ua

Електронна пошта: honch@iccwc.kiev.ua

 


 
 
 
 
 

Створено на HTML5 та CSS3
Всі права захищені © 2018 iccwc.org.ua